Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga, chodź opowiem ci bajeczkę o ustroju, bajka będzie długa!

 

 

 

 

05.09.2019

Prawie skończyłem obiad i zamierzałem zająć się mini arbuzem – bardzo słodki – ale donośny głos mojego syna przerwał mi konieczność spożycia owocu, zawiadamiając mnie o “czerwonej iskiereczce” Agnieszce Kołacz-Leszczyńskiej, ujrzanej z okna mieszkania. Czym prędzej chwyciłem za kule i za aparat fotograficzny, bo nie wiem czy kiedykolwiek prawdziwy paparacci miał taką okazję do zrobienia zdjęć wprost ze swojego okna, jaka mnie się przytrafiła. Nie dla siebie, ale dla wszystkich, o “gwiazdeczce” wałbrzyskiego czerwonego, marksistowsko-genderowego ustroju. Przecież Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej jest wielbicielem „AGENDY 2030” tak przeogromnym, że został mianowany przez sobie podobnych Przewodniczącym Związku Miast Polskich na Zjeździe w Poznaniu i to nic, że nie jest już członkiem – przepraszam za określenie – PO, ale przecież nie zagłosuje na PiS ale na PO.

Do tego właśnie “iskiereczka” chciała zachęcić mieszkańców podwórka w miejscu gdzie zamieszkuję. Moi sąsiedzi są na tyle uświadomieni i uświadamiani – że nie przybyli gremialnie wiwatować na cześć Żydo-komuny, bo na pewno nie usłyszeliby odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Np. dlaczego nie mogą w ramach „wolnego rynku” otworzyć działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia cmentarza. Takiego prawdziwego CmentParku, a nie komuna-lnego składowiska, aby nie napisać śmietniska z ludzkimi świętymi ciałami. Mogliby się też zapytać, dlaczego ogrodzenia na działkach Rodzinnych Ogrodów Działkowych mają mieć wysokość tylko 1 metra, podczas gdy ogrodzenia parkingów samochodowych są dwa razy wyższe. Przecież mają chronić przed tym samym – przed złodziejami. Które ogrodzenie jest więc skuteczniejsze. W których z tych miejsc złodziej ma większą przewagę! Ziemię Żydo-komuniści mają w “d…”? Tak, ale moją, a nie swoją. Ważniejsze są także ich samochody z jedynie dwoma warstwami lakieru. Zaiste wymagają większej ochrony.

Mieszkańcy Wałbrzycha w ilości 85% takich pytań nigdy nie zadawali i nie zadadzą. Bo po co mają zadawać skoro mają swoją komunistyczną Ordynację Wyborczą, która nie ma w obowiązku tolerowania takich i tym podobnych pytań. Problem polega na tym, że w takiej konfiguracji to i mnie i innych takie Wybory nie interesują, bo są to wybory bez wyborów. Tylko, że aż 85% Wałbrzyszan nie chce o tym słyszeć, a przecież głucha nie jest.

Ryszard Wieczorek

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s